vackraste

Några bilder som Linneus tog på oss häromdagen! Min älskling är så fin.
 
Just nu sitter jag här med Wilma och dör typ, för inatt är det säsongsavslutning på The 100 OMGGG!!! Så de ska vi se, taggar lite <333333 Jag och Wilma är då crazybananas i tv-serier och kollar typ på 100 st och fangirlar hela tiden haha.
 
Presentationen idag på svenskan gick väl bra haha. Vinner typ award för mest flummigaste iaf :):) Snyggaste oxå för alla mina gifs från alla tv-serier haha <3 Alla tyckte jag var typ helt lost när jag sa att jag kollar på 27 serier (sammanlagt med de som är avslutade osv, 35 st). Hur jag har ett liv oxå, svårt att tro att man har häst, blogg och allt haha 😉
 
Imon är de redan torsdag, såå himla skönt! Snart är de påsklov också <3 Och snart släpps de nya sims oxå, OMG. Jag och Wilma dör oxå åt de sååå himla mycket, fatta vad vi ska lana på påsklovet!!! Hahah bästa <3333
Hörs imon xx

64 reaktioner till “vackraste”

  1. Men nej vad ledsen jag blev nu, såg avsnittet av The 100 imorse och var astaggad på nästa veckas avsnitt tills du fick mig att inse att det var säsongsavslutningen. Haha åh, så mycket hatkärlek till cliffhangers!

    1. Åhhh hahah, ja cliffhangers är amazing haha :’D Och de var ju såå bra säsongsavslutning, men nästa säsong måste de vara med bellarke tycker jag asså, de är sååå fina omg :’)

  2. Ohh shiit vad många serier!
    Har du gjort ett inlägg med dina typ top 10 favs? annars är det ett inläggstips 😉
    Behöver lite nya att se då jag snart sett klart de jag kollar på för tillfället/tar uppehåll!

    1. Heheh jo det är en del 😉 Nja, inte top 10 favs, men dock andra favoritinlägg så kika in under kategorin Tv-serier 😀 Ska göra en top-10 med tänkte jag 😀

  3. AAAA vilka urhärliga hästfoton jag måste verkligen ta upp ridning igen:) jag önskar dig en fortsatt vårsolig vecka.
    Ny post ute..en ny inredningsbutik ingen får missa 🙂
    LOVE Maria at inredningsvis – inredning it’s, Swedish for decor 🙂

  4. sv; ja det förstår jag!! Fast det tar nog ett tag innan Clooney (även om han skulle KUNNA/förstå) är på den nivån psykiskt att klara av att lyssna på mig på en uteritt med massa andra intressanta saker 🙂 Han är ju ändå bara unghäst! Men på inhägnat område ska vi förhoppningsvis snart briljera utan huvudlag!! Iallafall om jag får bestämma. Och det får jag ju!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *