








Lite halvbrusiga bilder men fina ändå hihi. Fotograf är då finaste Linneus <3 Synd dock att vi inte är på ”solsidan”, asså andra sjön, är tyvärr skugga här på kvällarna, får rida till andra sidan och fota där med i fina solen!
Men jaaa, ser det härligt ut eller vaaaad???? 😉 Det är fantastiskt. På 6:an och 7:an oxå haha, han bara nu köttar viiii!! Doppar alltid hela huvudet i sen kör typ spansk skritt eller något 😉 Och 3:an, hahah söööteeee!
Längesen jag uppdaterade med bilder på min dubbi, lite tråkigt, men nu kommer det äntligen, kommer komma mer badbilder oxå. Måste fota oss och honom mer nu jaaaa.
Idag kommer haulen från Ullared läggas upp! Egentligen skulle den komma upp nu men det tar 100 år för den att komma upp på youtube hehe. Så ni får se den sen!
Det är sista dagen idag oxå att anmäla sig till att vinna den fina drömfångaren som jag tävlar ut. Avgörs imorgon, HÄÄÄÄR ÄR LÄNK!!
Härliga bilder 🙂
Underbara bilder! 🙂
MEN MYYYYS!!
JAAAA SKOJJA INNNTTEEE!!
Åh vad kul!!
Åh härliga bilder! 😀
Härliga bilder!
vad härligt att bada med häst!
Nejmen ååh så himla härligt, sommar på hög nivå liksom! :’D jätte fina bilder också!
Svar: Tack så mycket! Hoppas du har en fin onsdag! 🙂
Så mysigt 😀
Sv: Tack ^^
Men åååå vad mysigt!! Det där är mitt nästa projekt med min häst, att få honom att gå så långt så att vi badar tillsammans! 😀
Sv: Taaaack så mycket! ♡
Åh vad mysiga bilder!
Härliga bilder 🙂
Förresten, hur gick första gången till då du badade med honom? 😀
Gud vilka mysiga bilder! 🙂
Då ska jag kika in det!:)
Vad underbara bilder, gud alltså 😀
Svar; Hihi ingen orsak 🙂
Hur har din dag varit? ^-^
KRAM
Åh vad härliga bilder! Ser fram emot haulen 🙂
Sv; Åh men visst är dom, tack! 🙂
Shit vad fina bilder du tar och redigerar!! 😀
Sv. tack så himla mycket! Hoppas du hade en bra onsdag 🙂
Gud så härliga och fina bilder!
sv: Tusen tack fina du!
sv: Tack så mycket 🙂
Så härliga bilder 🙂
hahaha vad mysigt!
Ååh vad mysigt det ser ut! 🙂
gud vilka fina bilder!
Så underbara bilder! Utstrålar mycket glädje och vänskap! 😀
sv; Ja, verkligen! OneRepublic är riktigt bra! 🙂
Fina bilder!
Åh va fina bilder! Så härligt 😀
Åh vilka fina och underbara bilder!! 🙂